Penkid Emniyet Mandalı

Penkid Emniyet Mandalı yenilikçi tasarımı sayesinde benzerlerinden çok daha sağlamdır. Plastik kapakları sayesinde uzun ömürlü, dekoratif ve şık bir görüntü sağlar. Pratik kullanım için düğmesi ile açılıp kapatılabileceği gibi, çocukların açması ihtimaline karşı anahtar ile kilitlenerek şüpheye yer vermeyecek şekilde kesin güvenlik sağlanabilir.

Penkid Emniyet Mandalı piyasadaki ürünlerin eksikliklerini gidermek amacıyla tamamen Türk mühendisleri tarafından dizayn edilmiş uluslararası patentli bir üründür.

Penkid Emniyet Mandalı piyasadaki ürünlerin eksikliklerini gidermek amacıyla tamamen Türk mühendisleri tarafından dizayn edilmiş uluslararası patentli bir üründür.

Anahtarlı olması sayesinde kilitlendiğinde çocuklar için tam güvenlik sağlar. Küçük yaştaki çocuklar için anahtarla kilitlenmeden sadece düğmesiyle de kullanılabilir. (3-4 yaşından sonra çocuklar sadece düğmeli emniyet mandallarını açabilmektedir)

Yenilikçi tasarımı sayesinde benzerlerinden çok daha sağlamdır, Hırsızlığa karşı güvenlik amacıyla kullanılabilir. 250 kg kuvvete kadar dayanıklılığı test edilmiştir. (Piyasadaki ürünler tarafımızdan test edilmiş 60-150 kg kuvvet aralığında çıkmıştır)

Tarafımızdan 5 yıl yeni ürünle değişim garantilidir.

Plastik kapakları sayesinde uzun ömürlü, dekoratif ve şık bir görüntü sağlar. (Piyasadaki boyalı ürünlerin zamanla oksidasyon nedeniyle boyaları kabarır, dökülür)

Paket içerisindeki iki adet matkap uçlu vidayla kolayca uygulanabilir.

Standart renkler; Beyaz, Gri, Açık Kahve (Altınmeşe), Koyu Kahve (Maun) ve Siyahtır.

Penkid Sash Jammer Lockable & With Button

Lockable Key and Button options together. The Penkid Sash Jammer is stronger than similar products with its patented uniqe design. Penkid, can be used just button operated without locking with the key or can be locked and opened with the key for child safety or security. With fully plastic covered design, Penkid remains its elegance for years.

Penkid защелко безопасности с ключом

Penkid защелко безопасности; запатентованный продукт специально разработанный для безопасности окон и дверей. Он предохраняет от выпадения из окона детей а так же защищает от проникновения в окно или дверь. Penkid, инновационный дизайн является более надежной, чем аналогичные продукты.. Прочные пластиковые крышки, декоративные и стильные образы. Как можно включать и выключать с помощью кнопки, чтобы дети не открытия, а также может быть заблокирована с помощью ключа.

Penkid emniyet mandalı

Penkid emniyet mandalı

 

 

emniyet mandalı penkid

Penkid Emniyet Mandalı Parçaları

 

Pencere Emniyet MandalıEmniyet-MandaliPenkid-Emniyet-Mandali-Montaj