Penkid Kablolu Emniyet Kilidi

Türkiye’de her yıl onlarca çocuk balkon ve pencerelerden düşmektedir. Penkid pencere emniyet kilidi, çocuklar için kapı ve pencere güvenliğinde eşsiz bir sistemdir. Uygulandığı pencerenin tam açılmasını engelleyerek havalandırma sağlarken düşme vakalarının önüne geçer. Sadece anahtarı ile açılabildiğinden tam güvenlik sağlar. Ayrıca hırsız güvenliği için de en düşük maliyetli önlemdir. Penkid, pvc, alüminyum, ahşap ve metal olmak üzere her tür pencere ve kapıya kolayca uygulanabilir. Sürme pencere ve kapılar için de uygundur.

Penkid

Penkid

Estetik bir görünüm için beyaz, gri, siyah, açık ve koyu kahverengi olmak üzere beş renk seçeneğiyle üretilen plastik kapaklarıyla sizlere sunulmaktadır.

Kurumlarda ve alt katlardaki dairelerde çok sık görülen tüm pencerelere demir parmaklık takma durumu, ürünümüz ile gereksiz olacaktır. Bu sebeple demir parmaklık takma ve bakım onarım yapma maliyetlerine katlanmak zorunda kalmayacaklardır.

Türkiye ve Dünya çapında pek çok okul, hastane, yurt, otel ürümüzü kullanmaktadır.

Penkid, düşük bir maliyetle estetik bir görünüm kazandırır ve güvenlik sağlar.

Penkid kalitesi, Avrupa Birliği standartlarına uygunluk testleri yapılarak onaylanmıştır.

Pakette bulunan dört adet akıllı vida kullanılarak elektrikli veya şarjlı bir tornavida ile montajı kolayca yapılabilir.

 

Ayrıntılı bilgi için www.penkid.com